ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

 

Α Υποόμιλος

Α γύρος - 1η αγωνιστική  (ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 25/11/12
14.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
 3-0
Κυρ. 25/11/12
16.00μ.μ.
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 0-3

Α γύρος - 2η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 2/12/12
 16.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
0-3
Κυρ. 2/12/12
 16.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-1

Α γύρος - 3η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 9/12/12
13.30μ.μ.
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1-3
Κυρ. 9/12/12
12.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0

Α γύρος - 4η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 16/12/12
 18.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0
Κυρ. 15/12/12
 17.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
1-3

Α γύρος - 5η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 13/1/12
 14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-1
Κυρ. 13/1/12
 12.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
0-3 

Β γύρος - 1η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 20/1/12
 14.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
1-3
Κυρ. 20/1/12
14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0

Β γύρος - 2η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 27/1/13
 
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3-0α.α.
Κυρ. 27/1/13
 18.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
1-3

Β γύρος - 3η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 3/2/13
 14.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
Κυρ. 3/2/13
 12.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
 

Β γύρος - 4η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 10/2/13
 14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
Κυρ. 10/2/13
 
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 

Β γύρος - 5η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 17/2/13
 18.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
 
Κυρ. 17/2/13
 16.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
  • *Στο παραπάνω πρόγραμμα βλέπετε τις 5 από τις 10 ομάδες βόλλεϋ της ΕΣΠΕΔΕ. Ο Β Υποόμιλος συμπεριλαμβάνει τις ομάδες: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ , Α.Ο. ΦΙΛΙΑ , ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ , Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ και ΕΛΠΙΔΕΣ. Οι 2 πρώτες από αυτές τις ομάδες θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες του Α υποομίλου, όπου αγωνίζεται ο Ερμής Ηγουμενίτσας. Περισσότερα θα ανακοινωθούν στη κατάλληλη χρονική στιγμή στην Β φάση. Οι ώρες διεξαγωγής εξαρτώνται ανάλογα το πρόγραμμα των ομάδων.

 

MARKET PLACE

 
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Τελευταία αγωνιστική (30η)
21-05-2013

Οικονόμος  3-0  Θεσπρωτός


ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Bαθμολογία 2013-14
ΤΕΛΙΚΗ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
ΑΕΛ 30 73
2.
Οικονόμος 30 61
3.
Καμπανιακός 30 55
4.
Κοζάνη 30 54
5.
Εθνικός Φιλ. 30 52
6.
Πυρσός 30 52
7.
Θεσπρωτός 30 51
8.
Καστοριά 30 51
9.
Δόξα Πενταλ. 30 49
10.
Οδ. Κορδελιού 30 44
11.
Δόξα Κραν. 30 37
12.
Πρέβεζα 30 30
13.
Κάστωρ 30 24
14.
Κεραυνός Θεσ. 30 23
15.
Όλυμπος Κερκ. 30 17
16.
Τηλυκράτης 30 0

Scorers Γ' Εθνικης

(Τελική Κατάταξη 2013/14)

1.Στεφανίδης 22
2. Κωστούλας 
21
3.  Παναγιωτόπουλος
19
4. Γκούρτσας 
17
5. Σιδέρης 
15
6. Μπλέντι 
12
7. Παππάς Δ.
11

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Eπόμενη αγωνιστική (1η)
Περίοδος 2014/15


ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     
7.
     
8.
     
9.
     
10.
     
11.
     

top Scorers Α1

(Τελική κατάταξη 2013/14)

1. Αναστασίου 35
2. Ρίζος 26
3. Γιαννακός 
24
4. Kωνσταντίνου Βασ. 19
-.  Γκέκας 19

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Eπόμενη αγωνιστική (1η)
Περίοδος 2014/15


ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     

Top Scorers Α2

(Kατάταξη 2014/15)

1.   
2.   
3
 
4. .  
5.  

 

ΑΣ.ΠΕ ΕΡΜΗΣ 2014-15


Α2 ΑΝΔΡΩΝ

  • Ο Ερμής παρέμεινε στην Α2 κατηγορία.
Bαθμολογία 2014-15
Βόρειος Όμιλος
  Ομάδα Αγ. Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

Τελευταία αγωνιστική
  • Γαρδίκι 2-6 Φλαμούλι
  • Ανατολή 0-0 Σιναράδες

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

Βαθμολογία 2013-14
ΤΕΛΙΚΗ
  Ομάδα Αγ. Βαθμοί
1.
ΑΟ Φλαμούλι 6 13
2.
ΑΟ Σιναράδων 6 11
3.
ΑΟ Ανατολής 6 7
4.
Δόξα Γαρδικίου 6 1

ABOUT BASKETBALL


Α' AΝΔΡΩΝ

  • Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΗΚΕ
    ΣΤΗΝ Β AΝΔΡΩΝ
  • Η ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ
    ΣΤΗΝ Α AΝΔΡΩΝ


Β' AΝΔΡΩΝ

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ
ΣΤΗ Α1 AΝΔΡΩΝ