ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

 

Α Υποόμιλος

Α γύρος - 1η αγωνιστική  (ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 25/11/12
14.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
 3-0
Κυρ. 25/11/12
16.00μ.μ.
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 0-3

Α γύρος - 2η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 2/12/12
 16.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
0-3
Κυρ. 2/12/12
 16.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-1

Α γύρος - 3η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 9/12/12
13.30μ.μ.
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1-3
Κυρ. 9/12/12
12.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0

Α γύρος - 4η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 16/12/12
 18.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0
Κυρ. 15/12/12
 17.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
1-3

Α γύρος - 5η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 13/1/12
 14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-1
Κυρ. 13/1/12
 12.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
0-3 

Β γύρος - 1η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 20/1/12
 14.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
1-3
Κυρ. 20/1/12
14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0

Β γύρος - 2η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 27/1/13
 
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3-0α.α.
Κυρ. 27/1/13
 18.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
1-3

Β γύρος - 3η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 3/2/13
 14.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
Κυρ. 3/2/13
 12.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
 

Β γύρος - 4η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 10/2/13
 14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
Κυρ. 10/2/13
 
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 

Β γύρος - 5η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 17/2/13
 18.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
 
Κυρ. 17/2/13
 16.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
  • *Στο παραπάνω πρόγραμμα βλέπετε τις 5 από τις 10 ομάδες βόλλεϋ της ΕΣΠΕΔΕ. Ο Β Υποόμιλος συμπεριλαμβάνει τις ομάδες: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ , Α.Ο. ΦΙΛΙΑ , ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ , Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ και ΕΛΠΙΔΕΣ. Οι 2 πρώτες από αυτές τις ομάδες θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες του Α υποομίλου, όπου αγωνίζεται ο Ερμής Ηγουμενίτσας. Περισσότερα θα ανακοινωθούν στη κατάλληλη χρονική στιγμή στην Β φάση. Οι ώρες διεξαγωγής εξαρτώνται ανάλογα το πρόγραμμα των ομάδων.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

 14-9-14
Σκορ
1η Αγ.


Θεσπρωτός
2-2
ΑΕ Καραϊσκάκης
   


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Bαθμολογία 2014-15
1η αγωνιστική
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
Κοζάνη 1 3
2.
Αχιλλέας Νεοκ. 1 3
3.
Αναγέννηση 1 3
4.
Τρίκαλα 1 3
5.
Οπούντιος 1 3
6.
Πύρασος 1 3
7.
Θεσπρωτός 1 1
8.
Καραϊσκάκης 1 1
9.
Οικονόμος 1 1
10.
Ρήγας Φεραίος 1 1
11.
Εθνικός Φιλ. 1 0
12.
Έν.Απ. Παύλου 1 0
13.
Λευκάδια 1 0
14.
Πυρσός 1 0
15.
Δωτιεύς Αγιάς 1 0
16.
Βατανιακός 1 0

ΠΛΗΡΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Scorers Γ' Εθνικης

1η Αγωνιστική 2014/15

1. Τσικόπουλος 3
2. Σιάννης
2
 -. Καραγκούνης
2
3. Παυλίδης
1
 -. Βανγκελί
1
 -. Γιωργακάκης
1
 -. Καντού 1
 -. Κάππος 1
 -. Ντούκας 1
 -. Καραμπατζάκης 1
 -. Δρόσος 1
 -. Μπαλάφας 1
 -. Γραβλανης 1
 -. Κοντοβάς 1
 -. Γκάγκας 1
   

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 Σεζόν 2014-15
Σκορ
1η Αγωνιστική
Home                          Away    
  ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15  



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     
7.
     
8.
     
9.
     
10.
     
11.
     

top Scorers Α1

(Τελική κατάταξη 2013/14)

1. Αναστασίου 35
2. Ρίζος 26
3. Γιαννακός 
24
4. Kωνσταντίνου Βασ. 19
-.  Γκέκας 19

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 Σεζόν 2014-15
Σκορ
1η Αγωνιστική
Home                        Away      
  ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15
 



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     

Top Scorers Α2

(Kατάταξη 2014/15)

1.   
2.   
3
 
4. .  
5.  

 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ

Έως 200€ μπόνους εγγραφής!!!
STOIXIMAN
100% μπόνους, έως 50€
PLAYBET
100% μπόνους, έως 100€
MYBET
Έως 100€ μπόνους!
GOALBET
100% μπόνους, έως 50€
BET8
Με το πληρέστερο Πρόγραμμα Επιβράβευσης!
NETBET
100% μπόνους, έως 50€
NOKIBET
100% μπόνους, έως 50€

FACEBOOK