ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΒΟΛΛΕΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Α Υποόμιλος

Α γύρος - 1η αγωνιστική  (ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 25/11/12
14.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
 3-0
Κυρ. 25/11/12
16.00μ.μ.
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 0-3

Α γύρος - 2η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 2/12/12
 16.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
0-3
Κυρ. 2/12/12
 16.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-1

Α γύρος - 3η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 9/12/12
13.30μ.μ.
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1-3
Κυρ. 9/12/12
12.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0

Α γύρος - 4η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 16/12/12
 18.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0
Κυρ. 15/12/12
 17.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
1-3

Α γύρος - 5η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 13/1/12
 14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-1
Κυρ. 13/1/12
 12.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
0-3 

Β γύρος - 1η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 20/1/12
 14.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
1-3
Κυρ. 20/1/12
14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3-0

Β γύρος - 2η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 27/1/13
 
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3-0α.α.
Κυρ. 27/1/13
 18.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
1-3

Β γύρος - 3η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 3/2/13
 14.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΟΛΙΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
Κυρ. 3/2/13
 12.00μ.μ.
Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ
 

Β γύρος - 4η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 10/2/13
 14.00μ.μ.
Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
Κυρ. 10/2/13
 
Α.Σ. ΒΟΛΙΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
 

Β γύρος - 5η αγωνιστική (ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΟΛΙΣ)

Ημερομηνία
Ώρα
 Αγώνας
 Γήπεδο
 Σκορ
Κυρ. 17/2/13
 18.00μ.μ.
ΕΡΜΗΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΙΑΒΟΥ
 
Κυρ. 17/2/13
 16.00μ.μ.
Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ
ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
  • *Στο παραπάνω πρόγραμμα βλέπετε τις 5 από τις 10 ομάδες βόλλεϋ της ΕΣΠΕΔΕ. Ο Β Υποόμιλος συμπεριλαμβάνει τις ομάδες: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ , Α.Ο. ΦΙΛΙΑ , ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ , Κ. ΠΑΛΑΜΑΣ και ΕΛΠΙΔΕΣ. Οι 2 πρώτες από αυτές τις ομάδες θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες του Α υποομίλου, όπου αγωνίζεται ο Ερμής Ηγουμενίτσας. Περισσότερα θα ανακοινωθούν στη κατάλληλη χρονική στιγμή στην Β φάση. Οι ώρες διεξαγωγής εξαρτώνται ανάλογα το πρόγραμμα των ομάδων.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

 16-11-14
Σκορ
7η Αγ.

Λευκάδια
0-2

Θεσπρωτός
 


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Bαθμολογία 2014-15
7η αγωνιστική
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
Αχιλλέας Νεοκ. 7 19
2.
Αναγέννηση 7 17
3.
Ρήγας Φεραίος 7 15
4.
Τρίκαλα 7 15
5.
Οπούντιος 7 14
6.
Καραϊσκάκης 7 14
7.
Θεσπρωτός 7 14
8.
Πύρασος 7 9
9.
Κοζάνη 7 9
10.
Εθνικός Φιλ. 7 8
11.
Οικονόμος 7 7
12.
Δωτιεύς Αγιάς 7 4
13.
Βατανιακός 7 3
14.
Πυρσός 7 1
15.
Έν.Απ. Παύλου 7 1
16.
Λευκάδια 7 0

ΠΛΗΡΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Scorers Γ' Εθνικης

7η Αγωνιστική 2014-15

1. Καντού 6
-.  Κρεββατάς
6

2. Σιάννης

5
3. Κοσμίδης 4
-. Τσικόπουλος 4
-. Γκάγκας 4
-. Σαχινίδης 4
-. Νικοπολίδης 4
-. Μπενίσκος 4
*. Σκούφαλης 1
*. Μώκος 1
*. Δ.Παππάς 1

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Σ/Κ 15.00
Σκορ
8η Aγ.

Λαμπανίτσα
5-0

Μαργαρίτι


Γαρδίκι
0-2

Παραπόταμος

Άρης Φιλ.
4-1

Λαδοχώρι

Πέρδικα
0-3

Καστρί

ΑΕΝΣ
2-1

Πλαταριά
Ρεπό: Σούλι

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
8η Αγωνιστική
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
Θύαμις 8 22
2.
Παραπόταμος 7 21
3.
Σούλι 7 16
4.
Γαρδίκι 7 15
5.
Άρης Φιλ. 7 15
6.
ΑΕΝΣ 7 12
7.
Άρης Μαργ. 8 4
8.
Λαμπανίτσα 7 4
9.
Άρης Πέρδικας 8 3
10.
Λαδοχώρι(-2β.) 7 1
11.
Πλαταριά 7 1

ΠΛΗΡΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

top Scorers Α1

8η Αγωνιστική 2014-2015

1. Παύλου 9
2. Λάμπρου 7
-. Γκέκας
7
4. Λιώνης 6
-. Γιαννακός 6
-.Kάσο 6
-.Ζήσης 6

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Σ/Κ 15.00
Σκορ
6η Αγ.
Σπάρτακος
0-1

Ποσειδώνας
Μαζαρακιά
4-1
Προδρόμι
Ατρόμητος
1-3

Θύελλα

Πας
Ηγουμενίτσας
2-2

Φορτούνα Αγ. Μαρίνας
Ρεπό:  Σύβοτα


 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
6η Αγωνιστική
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
Πας Ηγουμ 5  11
2.
Φορτούνα 5  11
3.
Ποσειδώνας 5  9
4.
Θύελλα 6 9
5.
Σπάρτακος 5 7
6.
Μαζαρακιά 6 7
7. Σύβοτα (-6β.) 5 4
8. Ατρόμητος Σαγ. 5  0
9. Προδρόμι (-6β.) 6  -2

ΠΛΗΡΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

FACEBOOK

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΩΝ

Έως 200€ μπόνους εγγραφής!!!
NOKIBET
100% μπόνους, έως 100€
STOIXIMAN
100% μπόνους, έως 50€
PLAYBET
100% μπόνους, έως 100€
MYBET
Έως 100€ μπόνους!
GOALBET
100% μπόνους, έως 50€
BET8
Με το πληρέστερο Πρόγραμμα Επιβράβευσης!
NETBET
100% μπόνους, έως 50€

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ