Α2 Kατηγορία - Πρόγραμμα / Αποτελέσματα (Play off)

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

 

AΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ - ΜΠΑΡΑΖ

1η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

23-2-14 15.45 Άρης Πέρδικας -Άρης Μαργαριτίου Πέρδικας  2-2
 23-2-14 15.45 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  ΑΣ Συβότων Παραμυθιάς  2-1
 23-2-14 15.45 Πας Ηγουμενίτσας - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Μαργαριτίου  1-0

2η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

9-3-14  16.00 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας -  Άρης Πέρδικας Ν. Σελεύκειας 1-5
 9-3-14 16.00 ΑΣ Συβότων - Πας Ηγουμενίτσας Πέρδικας 0-0
 9-3-14 16.00 Άρης Μαργαριτίου - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας   Μαργαριτίου 3-1

3η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

16-3-14  16.00 ΑΣ Συβότων  - Άρης Μαργαριτίου Πέρδικας 0-3α.α.
 16-3-14  16.00 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Ν. Σελεύκειας   2-5
 16-3-14  16.00 Πας Ηγουμενίτσας  - Άρης Πέρδικας Μαργαριτίου 1-2

4η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 23-3-14 16.15 Άρης Μαργαριτίου - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Μαργαριτίου 3-2
 23-3-14  16.15 Άρης Πέρδικας - ΑΣ Συβότων  Πέρδικας 2-2
 23-3-14  16.15 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας - Πας Ηγουμενίτσας   Παραμυθιάς 2-3

5η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

30-3-14  17.15 Πας Ηγουμενίτσας  - Άρης Μαργαριτίου Μαργαριτίου 1-3
30-3-14   17.15 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  Άρης Πέρδικας  Παραμυθιάς 0-1
30-3-14   17.15 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας -  ΑΣ Συβότων Ν. Σελεύκειας 3-0 α.α.

6η αγωνιστική - Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 6-4-14  17.15 Άρης Μαργαριτίου - Άρης Πέρδικας Μαργαριτίου 0-1
 6-4-14 17.15  ΑΣ Συβότων - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Πέρδικας 2-4
 6-4-14 17.15 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Πας Ηγουμενίτσας  Ν. Σελεύκειας 0-3

7η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 13-4-14 17.30 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας -  Άρης Μαργαριτίου Παραμυθιάς 1-2
 13-4-14 17.30 Πας Ηγουμενίτσας - ΑΣ Συβότων Μαργαριτίου  3-0αα
 13-4-14 17.30 Άρης Πέρδικας  - Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας 2-0

8η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

 27-4-14  17.30 Άρης Μαργαριτίου - ΑΣ Συβότων Μαργαριτίου  3-0 α.α.
 27-4-14 17.30 Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας- Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Παραμυθιάς  3-1
30 -4-14 17.30 Άρης Πέρδικας  - Πας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας 4-0

9η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

4-5-14  17.30 Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας - Άρης Μαργαριτίου  Ν. Σελεύκειας 0-3
 4-5-14  17.30 Πας Ηγουμενίτσας - Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Μαργαριτίου   3-1
 4-5-14  17.30 ΑΣ Συβότων -  Άρης Πέρδικας  Πέρδικας 0-3αα

10η αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

 Αγώνας

 Γήπεδο

 Σκορ

10-5-14  17.30 Άρης Πέρδικας  -  Θύελλα Γκρίκας-Ψάκκας Πέρδικας  3-0
11-5-14  17.30 Άρης Μαργαριτίου -  Πας Ηγουμενίτσας Μαργαριτίου  
 11-5-14  17.30 ΑΣ Συβότων -Ποσειδώνας Ηγουμενίτσας  Πέρδικας  0-3

 

MARKET PLACE

 
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Τελευταία αγωνιστική (30η)
21-05-2013

Οικονόμος  3-0  Θεσπρωτός


ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ

Bαθμολογία 2013-14
ΤΕΛΙΚΗ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
ΑΕΛ 30 73
2.
Οικονόμος 30 61
3.
Καμπανιακός 30 55
4.
Κοζάνη 30 54
5.
Εθνικός Φιλ. 30 52
6.
Πυρσός 30 52
7.
Θεσπρωτός 30 51
8.
Καστοριά 30 51
9.
Δόξα Πενταλ. 30 49
10.
Οδ. Κορδελιού 30 44
11.
Δόξα Κραν. 30 37
12.
Πρέβεζα 30 30
13.
Κάστωρ 30 24
14.
Κεραυνός Θεσ. 30 23
15.
Όλυμπος Κερκ. 30 17
16.
Τηλυκράτης 30 0

Scorers Γ' Εθνικης

(Τελική Κατάταξη 2013/14)

1.Στεφανίδης 22
2. Κωστούλας 
21
3.  Παναγιωτόπουλος
19
4. Γκούρτσας 
17
5. Σιδέρης 
15
6. Μπλέντι 
12
7. Παππάς Δ.
11

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Eπόμενη αγωνιστική (1η)
Περίοδος 2014/15


ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     
7.
     
8.
     
9.
     
10.
     
11.
     

top Scorers Α1

(Τελική κατάταξη 2013/14)

1. Αναστασίου 35
2. Ρίζος 26
3. Γιαννακός 
24
4. Kωνσταντίνου Βασ. 19
-.  Γκέκας 19

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Eπόμενη αγωνιστική (1η)
Περίοδος 2014/15


ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Bαθμολογία 2014-15
Α΄ ΓΥΡΟΣ
 
Ομάδα
Αγ.
Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     
5.
     
6.
     

Top Scorers Α2

(Kατάταξη 2014/15)

1.   
2.   
3
 
4. .  
5.  

 

ΑΣ.ΠΕ ΕΡΜΗΣ 2014-15


Α2 ΑΝΔΡΩΝ

  • Ο Ερμής παρέμεινε στην Α2 κατηγορία.
Bαθμολογία 2014-15
Βόρειος Όμιλος
  Ομάδα Αγ. Βαθμοί
1.
     
2.
     
3.
     
4.
     

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

Τελευταία αγωνιστική
  • Γαρδίκι 2-6 Φλαμούλι
  • Ανατολή 0-0 Σιναράδες

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

Βαθμολογία 2013-14
ΤΕΛΙΚΗ
  Ομάδα Αγ. Βαθμοί
1.
ΑΟ Φλαμούλι 6 13
2.
ΑΟ Σιναράδων 6 11
3.
ΑΟ Ανατολής 6 7
4.
Δόξα Γαρδικίου 6 1

ABOUT BASKETBALL


Α' AΝΔΡΩΝ

  • Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΤΗΚΕ
    ΣΤΗΝ Β AΝΔΡΩΝ
  • Η ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ
    ΣΤΗΝ Α AΝΔΡΩΝ


Β' AΝΔΡΩΝ

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ
ΣΤΗ Α1 AΝΔΡΩΝ